044 360-31-22

Сімейний Адвокат

 Сімейний адвокат це унікальний проект який немає аналогів. Він створений для безпеки вашої родини. Після укладення безкоштовного базового договору з однією з юридичних компаній чи адвокатським об’єднанням (“Правова група ЮСТА”, “Адвокат”, Правозахисна Консалтингова Група”, адвокатське об’єднання “ViVates”), всі вони стають вашими надійними захисниками та консультантами з будь яких правових питань.

 

 

Для кожної людини, сім’я, її благополуччя, соціальна та правова безпека  займає головне місце у житті. Погодьтеся кожний хоче бути спокійним за себе та за своїх рідних в будь - яких  життєвих ситуаціях.

Нещодавно з’явилася можливість  кожній сім’ї мати сімейного лікаря – людини  яка у разі  хвороби будь якого члена вашої сім’ї надасть допомогу, випише ліки, порадить як здійснити  профілактикудля всієї вашої сім’ї.

Це людина професіонал яка в своїй сфері вирішує проблеми з якими Ви не можете впоратись самотужки в момент їх виникнення.

При чому кожна сім’я має в обов’язковому порядку стати на облік та укласти  типовий договір, в якому самі послуги є безкоштовними, платними є тільки самі ліки.

Дивлячись на позитивну практику найбільш демократичних країн: Німеччини, Англії, Сполучених Штатів Америки, в яких наявність професійного сімейного адвоката це норма, юридичні компанії «Правова група «ЮСТА», «Адвокат», «Правозахисна Консалтингова Група» та адвокатське об’єднання «ViVates» створили спільний проект, в якому Ми пропонуємо бути вашим сімейним лікарем в правовому полі.

Процедура така ж сама, ви укладаєте з нами договір – який є повністю безкоштовним, також безкоштовними є первинні послуги, консультації, поради, аналіз документів.

Оплатними є ліки – конкретні юридичні послуги по вирішенню проблеми,  яку неможливо вирішити без втручання спеціаліста.


10 причин чому сімейний адвокат?


Сімейний адвокат – це  проект в якому беруть участь фахові спеціалісти трьох юридичних компаній та адвокатського об’єднання, що може гарантувати швидку та головне якісну юридичну допомогу.

Охоплення певного кола фізичних осіб – правова безпека вашої сім’ї наш головний пріоритет, сімейний адвокат розроблений спеціально для захисту не тільки Вас, а і всієї Вашої родини, ми допомагаємо клієнтам  уникнути неприємних несподіванок та  випадкових проблем в правовому полі.

Правова допомога 24/7– сімейний адвокат передбачає правову допомогу в будь-який час, отримання якісної юридичної консультації саме в момент виникнення проблеми має дуже велике значення.

Екстрений виїзд спеціаліста – нажаль існують ситуації,які потребують термінового втручання адвоката, терміновий виїзд адвоката на місце події входить до переліку ексклюзивних послуг проекту.

Безоплатність договору – базовий договір проекту сімейний адвокат є повністю безкоштовним, оплатними є тільки конкретні послуги які ви можете замовити при потребі.

Безкоштовні консультації – всім клієнтам надаються безкоштовні юридичні консультації та безоплатна первинна правова допомога.

Широкий  спектр юридичних послуг – сімейний адвокат передбачає надання юридичних послуг в будь якій галузі права.

Наявність фахових спеціалістів – будь-якою послугою буде займатися кваліфікований спеціаліст з великим досвідом роботи саме в тій галузі права в якій виникла проблема.

Поетапна оплата за конкретні правові послуги – у разі відсутності коштів на оплату послуги в цілому, є можливість укласти договір поетапної оплати на певний строк.

Активна система знижок  – для клієнтів проекту сімейний адвокат діє постійна система знижок, а також кожна компанія раз на рік випускає сертифікати для постійних клієнтів на знижку у розмірі 15% - 20% на будь які послуги в рамках проекту «Сімейний адвокат».