044 360-31-22

Конкурентне право

Основою законодавства про захист економічної конкуренції є конкурентне право. Конкурентне право включає як норми права, що захищають економічну конкуренцію, так і норми права, що регулюють діяльність монополій та обмежують зловживання монопольним становищем.

Питання, що регулюють антимонопольне та конкурентне законодавство, мають вагоме значення для бізнесу, тому юридичну допомогу з таких питань слід отримувати від професіоналів, якими є фахівці Правової групи «Юста».

Правова група «Юста» надає юридичні послуги з антимонопольного та конкурентного права:

  1. консультації з питань захисту від недобросовісної конкуренції, з питань антидемпінгових процедур, отримання дозволів в Антимонопольному комітеті України та інших питань конкурентного права;
  2. правова допомога та супровід в процесах злиття, поглинання, створенні стратегічних альянсів, захисту від недобросовісної конкуренції, отриманні необхідних дозволів на злиття, організації об'єднань підприємств (асоціації союзи, корпорації, синдикати, холдинги, промислово-фінансові групи та інші) тощо;
  3. послуги адвоката щодо врегулювання спорів (захист інтересів клієнтів під час розслідування органами АМКУ справ про недобросовісну конкуренцію, представництво та захист інтересів клієнтів в органах АМКУ та судах в справах про порушення антимонопольного та конкурентного законодавства у сфері концентрації та узгодження дій тощо).

Крім того, юристи нашої компанії надають рекомендації щодо розробки внутрішніх нормативних актів щодо захисту комерційної таємниці та контролю за дотриманням таких норм, допомогу у спростуванні неправдивих або неточних відомостей про клієнтів.