044 360-31-22

Кримінальне право

На жаль, в сучасних реаліях потрапити на лаву підсудних можна як через скоєний злочин, так і з безлічі інших причин. 

Ви вважаєте, що вчинене вами діяння невірно кваліфіковано, або ж вважаєте, що в ньому в принципі відсутній склад злочину? Вас не влаштовує той запобіжний захід, який обрав для вас слідчий? У відношенні вас застосовувалися тортури та інші недозволені методи дізнання? Обшук у вашій квартирі проводився з порушеннями кримінально-процесуального законодавства, але на всі ваші скарги слідують одні тільки відписки? Тоді Вам варто звернутися до адвокатів Правової групи «Юста».

Фахівці нашої компанії знають найдрібніші деталі і тонкощі кримінального та кримінально-процесуального законодавства - саме тому вони здатні в найкоротші терміни оцінити законність дій органів дізнання та попереднього слідства, здатні знаходити об'єктивні факти, працювати зі свідками, прогнозувати ситуації що дає можливість зібрати вагому доказову базу і домогтися позитивного рішення суду. Крім цього, наші адвокати завжди контролюють дії і слова клієнта, дозволяючи тим самим уникнути безлічі стандартних помилок.

У сфері захисту інтересів клієнта в кримінальному судочинстві фахівці Правової групи «Юста» надають такі види юридичних послуг:

  1. консультації з питань кримінального та кримінально-процесуального законодавства;
  2. складання процесуальних документів і т. д.;
  3. представництво і захист прав та інтересів клієнта під час проведення досудового слідства;
  4. представництво інтересів клієнта в судових органах

Якщо у Вас виникла складна ситуація в сфері кримінального права, не варто зволікати з отриманням правової допомоги адвоката.

Адвокати нашої компанії зможуть правильно побудувати та втілити в життя дієву правову стратегію по Вашій справі.