044 360-31-22

Державна реєстрація нерухомості

Лідія Горбунова
Директор, адвокат

Підготовка документів для державної реєстрації права власності на нерухоме майно, в тому числі на земельні ділянки, правовий супровід процесу реєстрації.

Вартість послуг:

Для фізичних осіб – від 2000 грн.

Для юридичних осіб – від 5000 грн.

Термін – до 14 робочих днів.
 

Замовити послугу

Визначення належності об’єкту до нерухомого або рухомого майна має велике значення у відносинах, пов’язаних з виникненням, переходом та припиненням права власності на ці об'єкти. Так, в залежності від того чи є об'єкт нерухомим майном, особа обирає для себе ту поведінку, яка законодавством встановлена для об'єктів нерухомості. 

Нерухомість займає фундаментальне місце в національному багатстві країни, з нею пов’язане повсякденне життя та різноманітні види діяльності людини. В той же час, нерухома власність є умовою гідного існування і вільного розвитку людей. З цією метою в Україні створено єдину систему державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, яка поєднує в собі інформацію про земельні ділянки, а також на об'єкти нерухомого майна, розташовані на земельних ділянках, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення.

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – офіційне визнання і підтвердження державою фактів виникнення, переходу або припинення прав на нерухоме майно, обтяження таких прав шляхом внесення відповідного запису до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Визначальною умовою для державної реєстрації прав власності будь-якого об'єкту є визначення його статусу: чи є цей об'єкт нерухомим майном.

Нерухомість яка підлягає державній реєстрації:

  1. земельні ділянки;
  2. підприємство як єдиний майновий комплекс;
  3. житловий будинок;
  4. будівля, споруда або їх окремі частини (до будівель відносяться: житлові будинки, гуртожитки, готелі, ресторани, торговельні будівлі, промислові будівлі, вокзали, будівлі для публічних виступів, для медичних закладів та закладів освіти та т. ін.);
  5. квартира;
  6. житлове та нежитлове приміщення.

Юристи правової групи «Юста» нададуть Вам повний спектр юридичних послуг на всіх стадіях процесу реєстрації і припинення прав на нерухомість та їх обтяжень:

  1. кваліфіковані консультації;
  2. підготовка відповідних документів;
  3. юридичний супровід на всіх стадіях процесу реєстраційного провадження;
  4. представництво інтересів в органах влади та судових органах з питань реєстрації і припинення прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Скориставшись нашими послугами Ви швидко та якісно реалізуєте своє право на володіння, користування та розпорядження об’єктами нерухомого майна.