044 360-31-22
093 291-71-24

Чи можна завадити батьку спілкуватися з дитиною до закінчення судового процесу розлучення?

Яку заяву можна подати завідуючій садочка, щоб не віддавала дитину батьку? Якщо батьки дитини розлучаються і цей процес тягнеться вже з липня 2018, сидіти дитині вдома, як запропонувала завідуюча, не варіант, я працюю і маю забезпечувати дітей, а чоловік погрожує забрати сина і вже приїздив в садок без мого відома, але на щастя того дня сина в садку не було.

Відповідь юридичного консультанта:

Відповідно до ст.153 Сімейного кодексу Українимати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом.

Оскільки по Вашій справі про розірвання шлюбу ще не винесено судового рішенняі та не визначено побачення з дитиною, Ви не маєте права перешкоджати спілкуванню батька з дитиною.

Згідно із ст.114 Сімейного кодексу України, у разі розірвання шлюбу в судовому порядку, шлюб вважається розірваним з моменту вступу в силу судового рішення про розірвання шлюбу. Рішення про обмеження спілкування одного з батьків з дітьми виносить суд.

15.04.2019