044 360-31-22
093 291-71-24

Чи можна забрати рішення суду, якщо засідання відбудлося дуже давно?

Розвелась з чоловіком три роки тому, на суді була присутня. Рішення суду про розірвання шлюбу видалалось пізніше, але я його так і не забрала. Зараз воно мені потрібне! Як і де його взяти?

Відповідь юридичного консультанта:

Відповідно до ст. 272 ЦПК України, ст. 251 КАС України - копії повного судового рішення вручаються учасникам справи, які були присутні у судовому засіданні, негайно після проголошення такого рішення. Копії судових рішень можуть бути видані повторно за заявою особи у порядку, встановленому законодавством.

Вам потрібно звернутись до канцелярії суду, у якому проходила процедура розлучення та оформити заяву на виготовлення повторного рішення. Повторне надання копії судового рішення у цивільній справі здійснюється на платній основі відповідно до Закону України «Про судовий збір».

26.11.2019