044 360-31-22
093 291-71-24

Чи може працівник бути відновленим на посаді на підприємстві, яке відновлюється після ліквідації?

Попав під скорочення через ліквідацію підприємства. На даний час підприємство відновлюється. Чи зберігається за мною моя колишня посада?

Відповідь юридичного консультанта:

Відповідно до п.1 ст.40 Кодексу законів про працю трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом у випадку змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідаціїпідприємства.

При ліквідації юридичної особи припиняються її права та обов’язки без передання їх правонаступникам. За Вами не зберігається колишня посада.

19.12.2018