044 360-31-22
093 291-71-24

Чи перекриваються відпустка та лікарняний, якщо вони випали на один період?

Була оформлена відпустка з 26 жовтня по 8 листопада і виплачені відпускні, але за тиждень до неї я захворіла і з 19 жовтня на лікарняному по даний час. Роботодавець каже, що невикористану відпустку мені нададуть після нарахування лікарняних, десь в січні чи лютому. Мене цікавить чи дійсно це так як він каже, чи відпустка має продовжитись відразу після закінчення лікарняного?

Відповідь юридичного консультанта:

Згідно частини 1 статті 11 Закону України "Про відпустки" щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена в разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку.

За власною заявою роботодавцю, відпустку має бути перенесено після дати закінчення лікарняного.

Дата початку відпустки не залежить від нарахування та виплати лікарняних.

14.11.2020