044 360-31-22
093 291-71-24

Розпочинає роботу наш новий проект - сервіс юридичних онлайн-консультацій!

service_title

Шановні клієнти та відвідувачі нашого сайту.

Із задоволенням повідомляємо вам, що відсьогодні ми запускаємо наш новий проект - сервіс юридичних онлайн-консультацій, через який ми будемо надавати вам послугу відповіді на ваші юридичні запитання в онлайн-режимі. Сервіс знаходиться на окремій веб-сторінці та буде працювати наступним чином.

Адреса сервісу:

qu.justa.com.ua

На сайті проекту є спеціальні форми, через які можна надсилати запитання у систему. Юристи бачитимуть ці запитання та будуть формувати на них відповіді. Після чого відповідь буду надіслано на електронну скриньку, яку ви вказали у формі.

Є два типа форми - безкоштовна та платна. На безкоштовні запитання наші юристи відповідають на волонтерській основі у вільний від роботи час, тож ми не можемо гарантувати отримання на них відповідей. Також час очікування може дуже різнитися, в залежності від завантаження та кількості запитань. Платні запитання - це повноцінна послуга у вигляді консультації досвідченого юриста. Відповідь на оплачене запитання ви отримаєте гарантовано у найближчий час. Відповідь буде максимально детальною та обґрунтованою.

Більше інформації ви можете знайти на сторінці проекту. Наш сервіс тільки розпочинає роботу, тому запускається у тесовому режимі. Ми не виключаємо помилок та збоїв у роботі, але постійно працюємо над його вдосконаленням. Якщо ви помітили або зіткнулися з будь-якими проблемами у використанні сервісу - повідомте нас про це, написавши повідомлення через форму зв'язку на сторінці проекту у розділі "Про нас".

27.11.2019