044 360-31-22
093 291-71-24

Катерина Гармаш

Катерина Гармаш

Адвокат, заступник директора, головний юрист

Практики: адміністративне право, цивільне право, міжнародне право

Освіта: Київський національний університет внутрішніх справ України, юридичний факультет, 2006 р.

Мови: українська, російська, англійська.

Основний напрямок діяльності: забезпечення виконання положень міжнародних договорів України про правову допомогу та правові відносини у цивільних та кримінальних справах забезпечення судового захисту прав та інтересів заявників у судах України у випадках, встановлених Конвенцією про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей та Конвенцією про стягнення аліментів за кордоном, організація діяльності Київського  регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини;здійснення експертизи проектів нормативно-правових актів, на які поширюється вимога державної реєстрації щодо відповідності положенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практиці Європейського суду з прав людини тощо.

В ході роботи особисто приймала участь в підготовці та проведенні семінарів для суддів та працівників суду щодо надання правової допомоги у цивільних та кримінальних справах на  підставі міжнародних  договорів та конвенцій.

Неодноразово нагороджена почесною грамотою Головного територіального управління юстиції у місті Києві має Подяку Міністра Юстиції України.


Катерина Гармаш закінчила в 2006 році Київський національний університет внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство та  отримала кваліфікацію магістра.

З 2006 по 2007 рік працювала юрисконсультом в  ТОВ «Альста» та юридичній компанії «БАСТ». Основними функціями було супроводження господарської діяльності підприємства, реєстрація підприємств різної форми власності, отримання дозволів на працевлаштування іноземних громадян, підготовка документів для отримання ліцензії, представництво в судах  тощо.

З 2007 по 2011 рік  завідувач юридичним сектором відділу у справах біженців в Управлінні міграційної служби у м. Києві. Основний напрямок діяльності: представництво інтересів Управління міграційної служби міста Києва та Державного комітету у справах національностей та релігій в судах України.

З 2011-2014 рр. - начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення Управління організаційної роботи Головного управління юстиції у м. Києві.

З 2014-2015 рр. - начальник Управління судової роботи та міжнародно-правового співробітництва Головного територіального управління юстиції у м. Києві.

Одночасно з 2011 по 2015 рік Член  Київського Регіонального відділення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

З 2016 - 2017 рр. заступник директора - ТОВ «Правова група «Юста-Експрес».