044 360-31-22
093 291-71-24

Олександр Білецький

Олександр Білецький

Партнер

Практики: Адміністративне право, Цивільне право, Господарське право, Корпоративне право

Освіта:

  • Київський Національний економічний університет імені Вадима Гетьмана Центр магістерскої підготовки за спеціалізацією «Адміністративний менеджмент», 2009; 
  • Національна академія внутрішніх справ України отримав повну вищу освіту за спеціалізацією «Правознавство» і отримав кваліфікацію юриста. 2004.
  • Національна академія державного управління при Президентові України. Участник семінару в Інституті підвищення квалифікації керуючих кадрів. Назва семінару «Проблеми європейської інтеграції України (менеджмент)».
  • Національна академія державного управління при Президентові України. Участник семінару в Інституті підвищення квалифікації керуючих кадрів. Назва семінару «Проблеми європейської і євроатлантичної інтеграції України (экономіка і підприємство)».

До приходу в Правову Групу ЮСТА Олександр працював в Міністерстві Юстиції України, Департамент предстставництва інтересів держави в судах України, забезпечував виконання доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, Мін’юсту щодо представництва його інтересів в судах України.

З 2009 року працював в сфері агро бізнесу, таких компаній як «Маєр Агро», «Високі аграрні технології» генеральним директором, його досвід включає в себе широкий спектр теоретичних і практичних знань в області корпоративного та договірного права.

2011 року радник Голови Райспоживспілки з юридичних та економічних питань, цього ж року управляючий партнер, юридична компанія «Паритет». Досвіт роботи в сфері господарського, корпоративного та договірного права.