044 360-31-22
093 291-71-24

Як себе захистити від залякування з боку керівництва?

Я працюю викладачем в державному навчальному закладі. Директор змушує виконувати роботу, які не входять в мої посадові обов'язки викладача і не оплачує за цю роботу. Я відмовилась. Тепер директор говорить що, перегляне мій посадовий оклад, оплату за кабінет та класне керівництво з нового навчального року. І які покарання можуть бути за порушення захисту персональних даних?

Відповідь юридичного консультанта:

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» , посадові інструкції педагогічних працівників затверджуються керівниками навчальних закладів відповідно до чинного законодавства. В статті 24 цього Закону визначено перелік педагогічної діяльності вчителя , яка може включатися до посадової інструкції. Керівник навчального закладу не може примушувати вчителя виконувати діяльність , яка не передбачена письмовим трудовим договором та/або посадовою інструкцією. Щодо корегування посадового окладу, то керівник навчального закладу , відповідно до штатного розпису та мінімальних і максимальних розмірів окладу та надбавок ,встановлених чинним законодавством може змінювати посадовий оклад та надбавки. Для цього мають бути поважні причини, пов’язані із зміною умов праці вчителя.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», контроль за виконанням законодавства про захист персональних даних здійснює Уповноважений Верховної Ради з прав людини та/або суди. В судовому порядку передбачена адміністративна відповідальність( ст188-39 Кодексу про адміністративні правопорушення). Крім того, за порушення збирання,зберігання та поширення персональних даних передбачена кримінальна відповідальність(ст.182 Кримінального кодексу України).

12.06.2021