044 360-31-22
093 291-71-24

Чи може студент бути приватним підприємцем?

Чи може студент бути приватним підприємцем?

Відповідь юридичного консультанта:

Відповідно до частини першої статті 50 Господарського кодексу України, право на здійснення підприємницької діяльності, яку не заборонено законом, має фізична особа з повною цивільною дієздатністю, обмеження права фізичної особи на здійснення підприємницької діяльності встановлюються Конституцією України та законом. Якщо ви підпадаєте під ці умови, то право на реєстрацію як ФОП ви маєте. Обмежень для студентів законом не встановлено.

18.01.2019